Ana Sayfa Hakkımızda Ürünler Hizmetler Referanslar Yedek Parça Sipariş Bayi/Müşteri Girişi İletişim

REFMAK Hakkında...
Refmak Vinç, olarak vinç ve ekipmanları konusunda Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmakla gurur duymaktayız. 

Elektrikli monoray tavan vinçleri, diğer endüstriyel kaldırma ekipmanlarına göre daha uygulaması ve kullanımı daha ekonomiktir. 

Ayrıca diğer sistemlere göre daha güvenli olması üretim, kurulum ve bakım uygulamalarında daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır. 

Vinçlerimiz 6 ve 9 metre sabit kaldırma yüksekliklerine sahip oldukları gibi, müşteri arzu etmesi halinde istenilen yükseklikte ayarlanabilmektedir. 

4 ve 6 hareketli vinç çeşitlerimiz konik rotorlu ve mekanik frenli olup uluslararası mühendislik standartlarına göre üretilmiş ve belgelendirilmiştir. 4 hareket; aşağı-yukarı-sağa-sola hareketleridir. 6 hareket; aşağı-yukarı-sağa-sola-ileri-geri hareketleridir.

Refmak Vinç, olarak satış sonrası garanti, servis ve bakım konularında uzman ekibimizle hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizim için en öncelikli değerlerimizdendir. 

Hizmet Verdigimiz Ürünler,
Portal vinçler, Çift Kiriş Vinçler, Tek kiriş Vinçler, Pergel Vinçler, Arabalı Vinçler, vinç arabaları, vinç kancaları, Vinç köprü başlıkları, köprü vinçler , Monoray vinçler,Zincirli vinçler, Caraskal ,halatlı vinçler,Vinç kurulumu.

Tüm Ürünlerimiz 2 yıl Garantilidir.

  © Refmak Endüstri Ürünleri İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.